infolinia 606 248 842 Kontakt

Dorimed Centrum Profilaktyki Zdrowia

Endermologia LPG NOWOŚĆ

Endermologia LPG- Lipomassage

Bezbolesna i nowoczesna technologia wyszczuplania ciała, modelowania sylwetki i ujędrniania skóry.

Zabiegi LPG® znane są pod powszechną nazwą „endermologia”, za którą kryje się naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda dbania o zdrowie i urodę.

Opatentowana przez francuską firmę działa na rynku ponad 30 lat. Z wielkim sukcesem zyskała grono zwolenników którzy odczuli jej cudowne działanie. W naturalny sposób pobudza stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz bardzo dobrze drenuje tkanki.

Zabieg wykonany przy pomocy głowicy wyposażonej w wałki opatentowane przez LPG. W różnych trybach pracy działa delikatnie na skóre, w celu uwolnienia tkanki tłuszczowej, stymuluje krążenie krwi i limfy.

Jak często wykonywać zabieg?
Wstępem do każdego zabiegu jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki i rozmowa z pacjentem w celu ustalenia jakich efektów terapii oczekuje. Na tej podstawie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny. Dla pełnego efektu zaleca się wykonanie serii 15 zabiegów w odstępach dwudniowych.

Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający co 3-4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu na ciało to 50 minut

Endermolift® zabiegi zapobiegające starzeniu się skóry twarzy

Endermolift® stanowi propozycję innowacyjnych zabiegów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Ich zadaniem jest ROZŚWIETLENIE, WYPEŁNIENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE skóry. Działają na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości. Endermolift jest ekskluzywnym zabiegiem naturalnie pobudzającym skórę do odnowy.

Zabieg wykonywany jest za pomocą technologi działania dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy z jednoczesnym zasysaniem skóry, co ma na celu stymulację tkanki obwodowej. Podczas zabiegu do powierzchni skóry doprowadzane są mikroimpulsy, które docierają do głębszych warstw naskórka i pobudzają działanie fibroblastów. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny. Powoduje to poprawę napięcia, elastyczności i sprężystości skóry.
Dodatkowo Endermolift™ poprawia krążenie żylno – limfatyczne, usuwa włókniste bariery, co wpływa na zwiększenie natlenienia tkanki.

Dla pełnego efektu zaleca się wykonanie serii 15 zabiegów w odstępach dwudniowych.

Czas trwania zabiegu na twarz to 30 minut 

Media

Odcinek 2 - Wybuch epidemii

Obcy wewnątrz nas

obejrzyj

Odcinek 3 - Obcy wewnątrz nas

Obcy wewnątrz nas

obejrzyj
zobacz wszystkie filmy

Centrum Profilaktyki Zdrowia Dorimed
2013 © Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja:

Zarezerwuj online